Motor, Kontrol ve Otomasyon Sistemleri

Somfy Tüp Motorları

Firmamız tarafından Cheap Shoes for Women ithalatı yapılan ev ve bina otomsayon sistemlerinde dünya lideri olan SOMFY, 1969 yılında Fransa’da kuruldu. SOMFY, panjur, Parajumpers Jacka Billigt perde, tente ve garaj kapısı gibi açılır kapanır mekanizmalar için motor ve otomasyon sistemleri üreten bir kuruluştur.

Kablolu Çözümler

Standart Calzoncillos Calvin Klein Baratos bu rberrycashmerescarf.co.uk/burberry-outlet”>Burberry Outlet London olarak bilinen bu sistem motora çekilmesi gereken elektrik hattı dışında panjur butonuna da hat çekilmesini gerektirir. Butonlar sıva üzeri veya sıva altı olarak uygulanabilir.

 
Kablosuz Çözümler

RTS teknolojisine sahip bu ürünler sadece panjur motoruna elektrik hattı çekilmesini gerektirir. Panjurunuzu ister kablosuz butonla ister kumandayla istediğiniz Burberry Cashmere Scarf yerden kontrol edebilirsiniz. Kumandanızın şifresi 16 milyon kombinasyonludur ve kırılamaz; kopyalanması imkansızdır. %100 güvenlidir. Kablosuz sistemlerimizin diğer elektronik sistemlerin frekanslarından (telefonlar, cep telefonları, televizyon alıcıları…) etkilenmemesi amacıyla yüksek frekanslı (433.42MHZ) dar bir bant aralığı kullanılmaktadır.