Hakkımızda

ANKARA ALÜMİNYUM PANJUR firması 1980 yılında ANKARA’DA kurulmuştur. Çağdaş teknolojinin getirdiği yenilikleri edindiği tecrübelerle pekiştirerek projelerinde başarı ile kullanmaktadır.

Anadolu medeniyetlerinin barındığı bu kentte, kurulduğu ilk günden bugüne hep aynı heyecan, aynı karakter ve estetik anlayışla taahhütlerini zamanında yerine getirmiş, iş sahiplerinin isteklerini ön plana çıkartarak tam bir uyum içinde çalışmaya özen göstermiştir.

Çalışmalarının boyutlarını genişleterek dış ülkelere açılmış, Avrupa ülkelerinde çeşitli kuruluşlarla temasa geçip yenilikleri ve gelişmeleri anında takip edebilme şansına kavuşmuştur. Bu yenilikçilik anlayışı, henüz Türkiye’de bulunmayan bazı teknolojik malzemeleri Türkiye’ye getirmeye yöneltmiştir. Mümessilliği üstlenilen ürünler firmamızın kendi uygulamalarında kullanılarak projelerde farklı anlayışlar yaratılmasını sağlamıştır. Diğer taraftan bu ürünler sayesinde fuarlara katılarak piyasanın nabzının sürekli tutulması sağlanmış ve proje sahipleriyle yüz yüze temas sağlanmıştır.

ANKARA ALÜMİNYUM PANJUR 2006 senesinde Avrupa pazarından gelen ihtiyaçlara yönelik olarak ALUSHUT markasını oluşturmuş; bu marka ismi altında kendi tasarımları ile beraber ısı yalıtımlı alüminyum doğramalar yaparak başta Fransa olmak üzere Avrupa ülkelerinin de bu konudaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaya başlamıştır.

Alüminyum doğrama konusunda edinilen bilgiler ve tecrübeler ile 2011 senesinde ALUDOOR markası oluşturulmuştur. Bu marka; alüminyum giriş kapıları üreterek tüm Avrupa ve Dünya’dan gelen talepleri en iyi koşullarda müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız; gerekli olan tüm ön araştırma ve etütleri yaparak projelere başlamanın güveni ve hizmet sektörünün sorumluluk isteyen çok ciddi bir meslek olduğunun bilinci ile sizlere 33 yıllık tecrübesiyle hizmet vermenin kıvancını yaşıyor.